»
S
I
D
E
B
A
R
«
Pierwszy dzień na koloni!
sierpień 6th, 2009 by Karolina

Pierwsza noc za nami! Pobudka, gimnastyka, mycie i porządki - wszyscy poradziliśmy sobie z pierwszymi kolonijnymi wyzwaniami. Przed śniadaniem jeszcze apel, na którym dowiedzieliśmy się jakie zajęcia czekają na nas tego dnia. Rano wzięliśmy udział w chrzcie sprawdzającym nas jako członków Akademii (malowaliśmy stopami swoje portrety, układaliśmy z szyszek wizerunek Pana Kleksa, pokonywaliśmy tor przeszkód, malowaliśmy twarze, a zakończyliśmy zabawę w wodzie). Po obiedzie uczestniczyliśmy w targu sprawności, podczas którego bawiliśmy się np. we fryzjera czy kronikarza i dowiedzieliśmy się że możemy rozwijać swoje zainteresowania zdobywając sprawności indywidualne. Wieczorem każdy z nas wykonał swój portret na ścianę uczniów Akademii oraz wysłuchaliśmy historii szpaka Mateusz i zaproponowaliśmy, że jutro pomożemy mu szukać guzika od cudownej czapki bogdychanów.

Jutro wyruszamy na poszukiwania!!!


Leave a Reply

»  Substance: WordPress   »  Style: Ahren Ahimsa